Zamknij

TA STRONA UŻYWA COOKIE.


  Regulamin dla użytkowników portalu artBHP.pl

   Serwis jest przeznaczony dla przedsiębiorców nabywających towary bezpośrednio w związku z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą lub zawodową i tylko takie osoby mogą dokonywać rejestracji w Serwisie jak również składać zamówienia. Przedsiębiorcą tym może być osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie mająca osobowości prawnej, ale posiadająca zdolność nabywania praw i zaciągania zobowiązań. Serwis nie jest przeznaczony i nie służy dla dokonywania sprzedaży towarów dla konsumentów – za konsumenta uważa się przy tym osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

   W przypadku gdy na Towary TARPOL udziela gwarancji jest to wyraźnie wskazane w odniesieniu do danego Towaru w jego opisie lub w sekcji strony www pod przyciskiem Gwarancja, podobnie w przypadku gdy na dany Towar gwarancji takiej udziela producent lub inny podmiot, jest to wyraźnie podane w opisie danego Towaru lub w sekcji strony www pod przyciskiem Gwarancja. W innych przypadkach TARPOL jak i producenci lub inne podmioty nie udzielają na Towary gwarancji.

 1. Składając zamówienie osoba / firma wyraża zgodę na wykorzystanie danych osobowych zgodnie z art.24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku.
 2. Podając  adres e-mail w zamówieniu firma wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.
 3. Sprzedający zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży.
 4. Podane ceny są cenami netto, do których należy doliczyć stosowny podatek VAT.
 5. Zdjęcia produktów zamieszczone w serwisie internetowym mogą nieznacznie odbiegać swoim wyglądem i kolorem od oryginału.
 6. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmian w treści regulaminu.
 7. Zamieszczony cennik nie jest ofertą w rozumieniu prawa handlowego.
 8. Warunki płatności - przedpłata na konto.
 9. Sposób dostawy - towar wysyłamy kurierem DHL w ciągu 48/h od otrzymania wpłaty na konto.
 10. Nie ponosimy odpowiedzialności za prawidłowość pracy serwisu i straty powstałe w wyniku nieprawidłowej pracy.
 11. Podane ceny obowiązują przy zakupie towaru w pełnych opakowaniach zbiorczych.
 12. Podane ceny obowiązują również przy zakupie towaru w niepełnych opakowaniach zbiorczych pod warunkiem zamówienia towaru na kwotę min 1500,00 netto.